agile42

Şirket İçi ve Açık Sınıf Eğitimler

Eğitim programlarımızın hedefleri ve içeriğini katılımcıların ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre uyarlıyoruz. Eğitimlerimiz, teoriyi pratiğe dökmeye odaklı tasarlanmıştır ve son derece etkileşimli, uygulamalı bir akış izler.

Scrum, Kanban ve Daha Fazlası İçin Agile Eğitimlerimiz

agile42 olarak, çeşitli eğitim, çalıştay ve sertifikasyon hizmetleri ile etkileşimli öğrenme imkanı sunuyoruz.

Açık Sınıf Eğitim Takvimi

Certified Scrum Master (CSM), Certified Product Owner (CSPO) ya da Certified Scrum Developer (CSD) gibi sertifikalı bir açık sınıf eğitimi arıyorsanız:

Daha fazla bilgi

Stratejik Yönetim ve Agile Liderlik

Agile değişim ve dönüşüm, yönetim kademelerinizi de etkileyecektir. Agile liderliği anlamak, şeffaf bir ortam yaratmak, doğru kararları vermek ve onları etkin bir şekilde paylaşmak, projenizin başarısı için kritik önem taşır.

Agile farkındalık eğitimimiz, yönetim seviyeleri için, Agile ve Scrum’um altında yatan temel ilke ve kavramlara bir giriş niteliğindedir. Bu kursun amacı, üst yönetimdekilerin, Scrum gibi Agile yöntemlerin teknikleri ve işleyişi hakkında fikir sahibi olmalarını ve ekipleri için başarı ortamı yaratmalarını sağlamaktır.

Agile farkındalık eğitimi ile ilgili bilgi

Agile Liderlik eğitimimizde ise, Agile bir şirketin her kademesindeki liderlerin rolü hakkında bilgi sahibi olacak, iş akışlarını yönetmenin yeni yöntemlerini nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

agile42,  Agile Strategy Map™ve Team Coaching Framework gibi yararlı araçları da içeren Enterprise Transition Framework™ ‘ü geliştirmiştir.

Agile Liderlik eğitimi ile ilgili bilgi

İleri Seviye Takım Koçluğu Eğitimi

Scrum Master Eğitiminizden Sonra Sıradaki Adım

İleri Seviye Takım Koçluğu Eğitimi, Scrum Master’lar, takım koçları ve takım koçluğu / fasilitasyonu konusundaki yetenek, bilgi ve becerilerini temelden öte bir üst seviyeye taşımak isteyen herkes içindir. Bu eğitim, aynı zamanda agile42’nin “Coach the Coach” programının, ve Team Coaching Framework’ün de bir parçasıdır.

Daha fazla bilgi