agile42

 

agile42 - Agile Koçlukta Uzman

Agile dönüşümünde başarı ortağınız

agile42’nun kanıtlanmış yaklaşımı ile başarılı Agile dönüşümlerine imza atıyoruz. Uçtan uca koçluk hizmetleri ve özel eğitimlerimiz ile başarıyı garantileyin.

Daha fazla bilgi

Yerel ve global ofislerimiz ile hizmetinizdeyiz

Uluslararası dağıtık takımlar için bütünleşik koçluk

agile42, dünya çapındaki koçları ile, tüm şirket yapınıza tutarlı ve uyumlu bir şekilde koçluk verebilen tek firma. Uluslararası saat farklarını ve kültürel çeşitliliği benimsiyor ve destekliyoruz.

Agile dönüşüm

Tüm şirket için Agile değişim

Şirketin bütününe yayılan bir Agile dönüşüm, kişilerin, bölümlerin ve yöneticilerin algı ve uygulamalarında değişim demektir.

İlk ön değerlendirmeden sonra, değişim için net bir yön ve strateji belirlemenize yardımcı oluyoruz. Sonrasında koçlarımız size dönüşüm sürecinde rehberlik ediyor ve Agile yolculuğunda ölçülebilir hedefler koymanız ve onlara ulaşmanız konusunda destek oluyorlar.


Agile dönüşümünüz için doğru partner neden agile42:

Dönüşümde Kanıtlanmış Yaklaşım

Agile dönüşümleri için deneysel ve kanıtlanmış bir yaklaşım kullanıyoruz. Yılların deneyimi ile agile42, hızlı bir ROI elde etmenize yardımcı olacak “Agile Strateji Haritası” gibi kendine has pratikler ve araçlar geliştirmiştir.

Kalite ve Bütünlük

agile42 bu demek. Sizin ihtiyaçlarınız bizim hizmetlerimizin temelini oluşturuyor. Gerektiği sürece agile değişiminizie destek olur, çeviklik konusunda kendinize güveninizi geliştirmenize yardım eder, ve sonra da çekiliriz. Düzenli gözden geçirme ve denetimler, agile prensip ve pratiklerini sürdürüp geliştirmenize yardımcı olur.

Büyük ya da Küçük

Büyük ölçekli agile dönüşümleri konusundaki ünümüzden dolayı, “hep büyük düşünüyorlar” diye düşünüyor olabilirsiniz. Halbuki,  agile42 hem ürün geliştirme takımlarına koçluk verir, hem de yönetici lider ekiplerine. Küçük takımları da dönüştürebilir, bütün bir organizasyonu da.


Son Yenilikler

CSM class in January in fantastic Istanbul

The Certified ScrumMaster (CSM) training will be presented in English in Istanbul, Turkey in January 2017

 

It's Kanban time in the Netherlands

First LKU certified Kanban training in Amsterdam on November 28, sponsorship of Lean Kanban Benelux 2016 ...

 

Presenting at Agile Coaching Amsterdam Meetup

agile42's Javier Perez recently presented at the Agile Coaching Amsterdam meetup