agile42

 

agile42 - Agile Konusunda Uzman

Agile dönüşümde başarı ortağınız

agile42’nin kanıtlanmış yaklaşımı ile başarılı dönüşümlere imza atıyoruz. Uçtan uca agile danışmanlık ve size özel eğitimlerle başarıyı garantileyin!

Daha fazla bilgi

Yerel ve global ofislerimiz ile hizmetinizdeyiz

Uluslararası firmalar, dağıtık takımlar için bütünleşik destek

agile42, dünya çapındaki koçları ile, tüm şirket yapınıza tutarlı ve uyumlu bir şekilde danışmanlık verebilen tek firmadır. Uluslararası saat farklarını ve kültürel çeşitliliği benimser ve destekleriz.

Agile dönüşüm

Tüm şirket için Agile

Şirketin bütününe yayılan bir Agile dönüşüm, kişilerin, bölümlerin ve yöneticilerin algı ve uygulamalarında değişim demektir.

İlk ön değerlendirmeden sonra, değişim için beraberce net bir yön ve strateji belirliyoruz. Sonrasında ise koçlarımız size dönüşüm sürecinde rehberlik ediyor ve Agile yolculuğunda ölçülebilir hedefler koymak onlara ulaşmak konusunda destek oluyor.


Agile dönüşümünüz için doğru partner agile42:

Dönüşümde Kanıtlanmış Yaklaşım

Agile dönüşümleri için deneysel ve kanıtlanmış bir yaklaşım kullanıyoruz. Yılların deneyimi ile agile42, hızlı bir ROI elde etmenize yardımcı olacak “Agile Strateji Haritası” gibi kendine has pratikler ve araçlar geliştirmiştir.

Kalite ve Bütünlük

agile42 bu demek. Sizin ihtiyaçlarınız bizim hizmetlerimizin temelini oluşturuyor. Gerektiği sürece agile değişiminizie destek olur, çeviklik konusunda kendinize güveninizi geliştirmenize yardım eder, ve sonra da çekiliriz. Düzenli gözden geçirme ve denetimler, agile prensip ve pratiklerini sürdürüp geliştirmenize yardımcı olur.

Büyük ya da Küçük

Büyük ölçekli agile dönüşümleri konusundaki ünümüzden dolayı, “hep büyük düşünüyorlar” diye düşünüyor olabilirsiniz. Halbuki,  agile42 hem ürün geliştirme takımlarına koçluk verir, hem de yönetici lider ekiplerine. Küçük takımları da dönüştürebilir, bütün bir organizasyonu da.


Son Yenilikler